R.E.D. Reya Women

Obrázek není k dispozici

Cena produktu R.E.D. Reya Women není známa.

 

Popis produktu R.E.D. Reya Women: R.E.D. Popis: - Rider Controlled Venting (jezdcem kontrolovatelné větrání) - Removable Goggle Gasket (Mezera na čele mezi helmou a brýlemi je pryč. Naše speciální vyndavací "těsnění" chrání čelo d... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

R.E.D. Reya Women - popis

nahoru

R.E.D. Popis: - Rider Controlled Venting (jezdcem kontrolovatelné větrání) - Removable Goggle Gasket (Mezera na čele mezi helmou a brýlemi je pryč. Naše speciální vyndavací "těsnění" chrání čelo díky tenkému větruodolnému a zároveň dýchatelnému štítu. Všechny helmy R.E.D. mají jeden ze dvou typů této vychytávky. Dostanete tak komfort i pro své čelo, a to nezávisle na tom, jaké brýle máte.) - Audex Ear Pad Accessory Compatible (Hudba je základ. Naše helmy jsou kompatibilní se systémem zavedení sluchátek, což představuje nejprogresivnější sloučení hudby a ochrany, kterou kdy viděl sníh. S cílem získat dymanický zvuk a pořádné basy, založili jsme náš sound system na špičkových DJ-style sluchátkách. Roztočte decibely se 100 megawattovým výkonem a přehlušte tím i ten nejsilnější vítr..! A když potřebujete třeba mluvit s kámošem, stačí jednou zmáčknout tlačítko na vnější straně sluchátka a funkce mute ihned ztiší muziku na minimum... Tohle tlačítko je samozřejmě snadno ovladatelné i s rukavicemi. Drátek od sluchátek s ovladačem hlasitosti je kompatibilní s jakýmkoliv iPodem, minidiscem, discmanem či walkmanem... /NENÍ SOUČÁSTÍ HELMY, LZE DOKOUPIT/) - Ultra Lightweight In-Molded Polycarbonate Shell (V "In-Mold" konstrukci užíváme ultra-lehký letecký polykarbonát, super-silný kompozitní materiál, díky němuž můžeme říct, že máme nejlehčí helmy na světě. Polykarbonátová skořápka helmy /cca 7,5 mm tlustá/ využívá teplo a tlak k formování svého tvaru. Tato skořápka je pak vložena do EPS formy a tato lehká, energii absorbující forma je vložena do jiné formy a na polykarbonátovou skořápku) - Quick Clip Ear Pads ("Quick Clip" upevňuje "ušní polštářek" uprostřed EPS vložky tak, aby maximalizoval stabilitu a minimalizoval celkovou šířku helmy. Zabezpečuje tak to, že polštářky zůstávají zajištěny na svém místě, udržují tak vaše uši v teple a bezpečí kdykoliv jezdíte. Jakmile se zima přehoupne do jara a začne být věší teplo, stačí jednoduše polštářky sundat a je to.) - Vent Mesh (síťovinová podšívka ve větracích otvorech) - Women?s-Specific Design and Fit (žensky specifický tvar) - ASTM 2040 / CE 1077 Certified (schváleno bezpečnostními certifikacemi typu ASTM 2040 a CE 1077)

Výrobce R.E.D.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu R.E.D. Reya Women užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rukavice nebo Lyžařské helmy, Lyže, Lyžařské boty.

Nejlevnější R.E.D. Reya Women akční ceny - Levné R.E.D. Reya Women

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější R.E.D. Reya Women stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější R.E.D. Reya Women najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyžařské brýle.